STRONA GŁÓWNA   
   O FIRMIE   
   KONTAKT   
   REALIZACJE   
   INFORMACJE TECHNICZNE 
   GALERIA ZDJĘĆ   
   WYŚLIJ ZAPYTANIE   
 
 

 
        058 / 345 21 58
 

O FIRMIE

     Niniejszym mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy, której podstawowym przedmiotem działalności jest kompleksowa realizacja technicznych systemów zabezpieczania obiektów realizowana poprzez następujące instalacje i systemy:

     Świadczymy usługi kompleksowe w zakresie wyżej wymienionych systemów:

     Dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi producentami systemów niskoprądowych oraz dużemu doświadczeniu, osiągniętemu w ciągu całej działalności w branży instalacji niskoprądowych, sprawdzamy się w kompleksowej obsłudze naszych klientów, jako partner godny zaufania, potrafiący sprostać najwyższym wymaganiom.
 
    W ciągu całego okresu obecności na rynku poznaliśmy praktycznie wszystkie popularne systemy technicznego zabezpieczenia budynków instalowanych na terenie naszego kraju. Zdobyliśmy autoryzacje lub inne dokumenty kwalifikacyjne m.in. na niżej wymienione systemy :

        Dotychczas przeprowadzone przez nas realizacje projektowo – wykonawcze w branży technicznej ochrony budynków mieszczą w sobie wszystkie kategorie obiektów budowlanych, w których wskazane jest umieszczanie instalacji chroniących życie i zdrowie ludzkie.
Oprócz nowych realizacji, sprawujemy opiekę nad już funkcjonującymi systemami poprzez sprawowanie stałego serwisu.         Dzięki różnorodności obiektów, na których były i są wykonywane instalacje oraz serwis, MERITUM Sp. z o.o. gwarantuje właściwy dobór rozwiązania zabezpieczenia technicznego oraz jego realizację bez względu na skalę trudności przedsięwzięcia. Ponadto, dzięki dostępowi do szerokiej gamy systemów niskoprądowych różnych producentów i dystrybutorów, możemy przedstawić kilka rozwiązań jednego problemu zabezpieczenia, biorąc pod uwagę jego specyfikę i oczekiwania klienta, z uwzględnieniem jego możliwości finansowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do potrzeb naszych odbiorców.
 
        Podsumowując mam nadzieję, że niniejsza oferta zainteresowała Państwa i nakłoniła do dalszego poznania naszych możliwości oraz skorzystania z naszych usług w razie potrzeby wykonania projektu, instalacji lub serwisu jakiejkolwiek instalacji niskoprądowej.
 
    Zapraszam do współpracy.
 
    

Łącząc wyrazy szacunku,
 
  Prezes Zarządu  
  Piotr Suchodolski


 

 

 

 

 
      strona główna       o firmie      kontakt      realizacje      informacje techniczne      galeria zdjęć      wyślij zapytanie